Новини проекту
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Вітаємо з Днем української писемності та мови!
ЛИСТОПАД ЦІН!
Вітання з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Місяць кібербезпеки в Україні
Вітання з Днем працівників освіти!
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 48 чоловік

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!


Повні можливості електронного щоденника ви можете отримати у Розширеному пакеті послуг

Докладніше - https://e-schools.info/parents-service.


Вартість передплати Розширеного пакету послуг електронного щоденника до кінця 2020-2021 навчального року знижено до 300 грн.

Вартість передплати до кінця 1-го семестру (до 31.12.2020) – 160 грн.

Докладніше - https://e-schools.info/news/234


Новини

Для реалізації бажання щодо надання благодійної (добровільної) допомоги повідомляємо банківські реквізити спеціального реєстраційного рахунку

p/p UA378201720314271003301037148
в ГУ ДКСУ у Київській обл.
м.Київ МФО 820172
Код ЄДРПОУ 23568683
Управління освіти Славутицької міської ради Київської області. Призначення платежу: благодійні внески

(Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3)

З 13 по 26.11.2020 року у нашій школі проходив І етап обласної виставки-конкурсу дитячого малюнку "Право очима дітей".
Даний конкурс проводиться з метою виявлення і підтримки юних талантів і обдарувань, сприяння духовному, моральному, естетичному, етичному вихованню молоді, формування правової культури здобувачів освіти.
Знання своїх прав та багата уява учнів сприяли створенню креативних, цікавих, яскравих малюнків. Роботи учнів-переможців (21 РОБОТА), направлені до управління освіти та накуки для участі у ІІ етапі Конкурсу у номінації "Живопис".
Дякуємо учасникам, батькам, учителям.

27 листопада о 08:42 | Галуза Н. О. | немає коментарів

13.11.2020 року Ігнатенко Оксана Степанівна, учитель початкових класів, разом із учнями 1-Б класу , вирушили у незвичайну подорож - до країни Математика. У гості до учнів завітав Буратіно, щоб веселіше було долати математичні перешкоди, допомагати учням орієнтуватися у місті Чисел, знайти своє місце у вагоні математичного потягу. На шляху до омріяної країни Математики на учнів чекали різні завдання, з якими вони справлялися дуже швидко. Урок пройшов цікаво, пізнавально, а головне із користю.

27 листопада о 08:26 | Галуза Н. О. | немає коментарів

Вітаємо, Клименка Давида та Клименка Дениса, з перемогою у ІІІ Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку ROCKIT "Моя заповітна мрія". Роботи були відправлені до Кракова на виставку.
Молодці! Так тримати! Особлива подяка Клименко Олені!
Детальна інформація та малюнки наших переможців - за посиланням:

26 листопада о 15:46 | Галуза Н. О. | немає коментарів

Дякуємо, учениці 11 класу, Кезь Дарині за участь у фотоконкурсі "Міжнародний рік здоров"я рослин - 2020". У грудні 2018 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй оголосила 2020 рік Міжнародним роком здоров’я рослин (МPЗР 2020) та запросила Організацію продовольства та сільського господарства ООН (ФАО), у співпраці з Міжнародною конвенцією про захист рослин (МКЗР), сприяти проведенню МPЗР 2020. Конкурс було проведено у рамках Міжнародного року здоров’я рослин – 2020 в Україні.
Молодець! Так тримати!

26 листопада о 15:30 | Галуза Н. О. | немає коментарів

Вітаємо, ученицю 5-Б класу, Гуляєву Стефанію за зайняте ІІІ місце в ІІ етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка (учителі Н.Дубина та Т.Купрієнко).
Особлива подяка батькам за співпрацю та розуміння!
Молодець! Так тримати!

26 листопада о 15:24 | Галуза Н. О. | немає коментарів

Учениця 7-Б класу, талановита, юна художниця, Дарина Дацко, виборола почесне І місце у МІЖНАРОДНОМУ ОНЛАЙН-ФЕСТИВАЛІ «Les etoiles de Versailles - 2020»
м. Версаль, Франція (номінація "Образотворче мистецтво"). Засновником і організатором є Громадська організація «Товариство підтримки талантів «ZIRKA». Фестиваль - конкурс проводиться за інформаційної підтримки Міністерства культури України, Асоціації "VIVRE L'INSTANT PRESENT" м. Версаль, Франція, Міжнародної онлайн-школи «Світлячок», Німеччина, Міжнародної благодійної організації «Rotary
International» і Ротарі клуб «Дніпро Регіон».
Молодець! Так тримати!
Особлива подяка батькам за співпрацю!
Детальна інформація за посиланням:

17 листопада о 15:29 | Галуза Н. О. | немає коментарів

Відповідно до Законів України «Про освіту» від 05 вересня 2017 року № 2145-VIII (зі змінами), «Про повну загальну середню освіту» від 16 січня 2020 року № 463-ІХ, на виконання Указу Президента України від 30 січня 2020 року № 31 «Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні», розпорядження Кабінету Міністрів Україна від 25 червня 2020 року №630-р «Про затвердження Плану заходів щодо проведення Року математичної освіти в Україні у 2020/2021 навчальному році», наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 16.07.2020 року №136 «Про проведення Року математичної освіти у Київській області», враховуючи результати проведеного в 2018 році міжнародного дослідження якості освіти РІSА-2018 щодо математичної компетентності здобувачів базової середньої освіти в Україні, наказу управління освіти та науки від 11.09.2020 №111 "Про проведення Року математичної освіти у місті Славутич та з метою забезпечення рівного доступу здобувачів освіти до сучасної та якісної математичної освіти, розвитку в дітей та учнівської молоді інтересу до вивчення математики, формування в них математичної компетентності, у нашій школі, протягом вересня -листопада, були проведені такі заходи:

16 листопада о 09:43 | Галуза Н. О. | немає коментарів

Шановні здобувачі освіти та батьки!
Відповідно до Листа департаменту освіти та науки Київської обласної державної адміністрації від 13.11.2020 №12-01-18/3676 "Про перенесення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХІ Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика" зазначені заходи переносяться. Про форму та дату проведення буде повідомлено додатково.

16 листопада о 09:32 | Галуза Н. О. | немає коментарів

«Мова серце народу» - під таким гаслом пройшов тиждень писемності та мови (09.11-13.11.2020) у нашій школі. Вчителі української мови та класні керівники підготували та провели цікаві, змістовні, пізнавальні заходи, серед них: ранкові зустрічі «Моя мова, калинова», виставкиа учнівських малюнків «Мово рідна, слово рідне», вікторина «Народ скаже, як зав’яже», інформаційний калейдоскоп «Мова серце народу», пізнавальна бесіда «Як зароджувалася мова», презентація «Величність мови», інформаційний дайжест «Українська мова за межами нашої держави», інформаційні хвилинки «День української писемності та мови», словотворний диктант «Слово до слова», усне повідомлення «Надзвичайні можливості української мови» (діалекти), декламування віршів «Мова – барвінкова», найменші здобувачі освіти ознайомилися з повчальною казкою «Як народ забув свою мову» та притчою «Про силу слова».
Традиційнно педагоги та здобувачі освіти долучилися до написання Ювілейного ХХ Радіодиктанту національної єдності. Провели І етап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Тиждень пройшов позитивно, весело, креативно, а головне пізнавально.

13 листопада о 13:33 | Галуза Н. О. | немає коментарів

Учні нашої школи та вчителі, 5-6 жовтня 2020 року, долучитись до проведення ІІІ Всеукраїнського уроку доброти про гуманне ставлення до тварин ​присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин. Було проведено шість уроків у 5-8 класах. Мета даних заходів - виховання гуманного і відповідального ставлення до тварин у дітей.

Особлива подяка: М.Мамикіній та Н.Дубині за проведені змістовні та цікаві заняття.

11 листопада о 10:01 | Галуза Н. О. | немає коментарів

У День української писемності та мови,09листопада 2020 року, здобувачі освіти та педагогічні працівники долучилися до написання Ювілейного ХХ Радіодиктанту національної єдності.
Текст радіодиктанту в студії зачитала відома акторка Римма Зюбіна. Цьогорічний текст створив письменник і видавець Іван Малкович, а науковою консультанткою проєкту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко. Координатор проєкту – Дмитро Хоркін.
Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був започаткований у 2000 році з метою єднання навколо мови.

11 листопада о 09:51 | Галуза Н. О. | немає коментарів

08.11.2020 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. Вітаємо Діхтієвську Анну, ученицю 9-го класу, яка виборола І місце (науковий керівник - Н.Галуза).
Молодець! Так тримати! Особлива подяка учениці та батькам!

9 листопада о 15:17 | Галуза Н. О. | немає коментарів

28 жовтня 2020 року відбулося урочисте нагородження учасників Всеукраїнського конкурсу рефератів "Ядерна енергія і світ" (фінальний етап). Вітаємо, учня 10-го класу Супруна Марка та наукового керівника В.Олексу, із фінальним захистом проєкту "Історія Атома".
Так тримати! Подальших успіхів!

На виконання плану роботи школи на 2020-2021 навчальний рік та з метою активізації сучасних освітніх практик вчителя та підвищення якісного рівня навчання у здобувачів освіти, 27 жовтня 2020 року відбулася педагогічна рада "Сучасні освітні практичні інструменти вчителя НУШ - запорука успішного навчального процесу". Творча група у складі Н.Галузи (заступник директора з НВР), А. Савицької (практичний психолог), М.Мамикіної (учитель англійської мови), Г. Корець (учитель інформатики), Н.Кулачок (учителя історії) та Т.Щеголькової (оціального педагога) підготували змістовні виступи:
1.«НУШ – простір освітніх можливостей»;
2.«Переваги та недоліки НУШ";
3.«Сучасні практичні інструменти вчителя англійської мови в умовах НУШ»;
4.«Інтеграція як базовий принцип навчання інформатики і НУШ»;
5.«Державний стандарт базової середньої освіти – продовження реформи НУШ у 5-9 класах»;
6.«Толерантність як компонент професійної культури педагога в умовах НУШ».
Також поділилися влсним досвідом сворення "ситуацій успіху" та формування як предметних так і загальних компетентностей у здобувачів освіти під час проведення навчальних занять.