Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 88 чоловік

Візитка закладу

Дата: 19 жовтня 2019 о 04:17, Оновлено 22 вересня 2023 о 10:43
Автор: Нашиба Г. А.

Вперше свої двері школа №3 відкрила для учнів та педагогів 1 вересня 1990 року. Хоча перші наші учні ще у 1989 році розпочали навчання на базі школи № 2 у другу зміну. З цього сонячного і радісного дня і починається історія нашого закладу. Визначальною рисою закладу є психологічний комфорт, доцільність, відлагодженість і організованість шкільного життя, прагнення вчителів навчити своїх вихованців самостійності, здатності приймати рішення, відповідати за свої вчинки, виховати справжнього громадянина своєї держави.

Наше кредо: «Ми не намагаємося бути кращими за інших… Ми прагнемо завтра стати кращими за нас сьогоднішніх». Саме тому наш заклад працює над методичною проблемою: «Створення сучасного іміджу навчального закладу в умовах компетентнісного підходу», яка є актуально для нашого часу.

Проектна потужність закладу – 33 класи, 1200 учнів. Станом на лютий 2023 року в нашому закладі навчається 514 учнів (19 класів) для яких викладають 37 кваліфікованих і досвідчених педагогів. З них 29 (78%) мають вищу кваліфікаційну категорію, 2 (5%) – І кваліфікаційна категорія, 2 (5%) – ІІ кваліфікаційна категорія, 4 (11%) – спеціаліст. Мають звання «старший вчитель» 23 педагоги та «учитель-методист» - 4 педагоги, а Ніна Кибенок нагороджена знаком «Відмінник освіти».

Заклад організовує такі форми навчання: денна та індивідуальна (екстернат, сімейна освіта, педагогічний патронаж).

За час роботи закладу існували такі профілі: історичний, математичний, української та англійської філології, технологічний та екологічний. Організоване допрофільне навчання, зокрема: історія України, всесвітня історія, українська мова та література, англійська мова, математика. Підтвердженням належної організації допрофільного та профільного навчання є той факт, що у 2018 році випускники склали якісно ЗНО і наш заклад увійшов у сотню кращих закладів освіти Київської області (91 місце в рейтингу).

Слід зазначити, що за весь період існування закладу 56 випускників нагороджені медалями (золота медаль – 31 випускник, срібна – 25 випускників).

Навчально-матеріальна база: маємо два кабінети інформаційно-комунікаційних технологій, біології, географії, фізики, хімії, музичного та образотворчого мистецтва, англійської мови, української мови та літератури,  математики, захисту України, майстерні з обробки металу та деревини, 2 спортивні зали та футбольне мініполе на подвір’ї закладу, кабінети психолога та соціального педагога, конференц-зала, актова зала, бібліотека, їдальня, медичний кабінет, ПРУ, ігрова кімната, окремі рекреації для початкової школи (2-4 класи) та для першокласників (1-й поверх).

Учителі закладу активно впроваджують інноваційні технології та сучасні методики, розробляють авторські програми факультативів та гуртків, які затверджені науково-методичною радою КНЗ КОР «КОІПОПК», апробують їх та запроваджують у навчальний процес (Симонова В.П., Змійок О.М., Галуза Н.О., Кибенок Н.В.). Беруть участь в різнопланових проєктах (Кукушкіна Н.П. в 2017 році заснувала міський освітній проєкт «Розмовляємо англійською (для освітян)», освітянський рух «Edcamp», використовують інтерактивні методи навчання і виховання, які сприяють формуванню життєвих компетентностей учнів, діляться власним досвідом (Учитель року, міський конкурс «Педагогічне есе», Педагогічна виставка «Освіта Славутича», Всеукраїнський конкурс «Творчий вчитель – обдарований учень», Всеукраїнський інтерактивний конкурс «Учитель року» за версією науково – популярного природничого журналу «Колосок», Міська акція-конкурс «Педагогічне есе», ТОВ «На урок» та «Всеосвіта»).

Усім педагогам притаманне творче завзяття, неординарність, ініціативність, висока педагогічна культура, любов до професії та повна віддача молодому поколінню. Про це свідчать численні досягнення та здобутки учнів. Здобувачі освіти нашого закладу є постійними учасниками та переможцями міського (з базових предметів) та обласного (з історії, правознавства, англійської мови, трудового навчання) етапів Всеукраїнських олімпіад, у тому числі наші здобувачі освіти активно долучаються до онлайн-конкурсів (Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч», «Пазли», «Мовознавець», Українознавча гра «Соняшник», Всеукраїнська природнича гра «Геліантус», Міжнародний інтерактивний природничий конкурс «Колосок», Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерного мислення «Бебрас», олімпіад «На урок», «Всеосвіта», «Олімпус». Під керівництвом досвідчених педагогів учні школи залучаються до наукової діяльності і є постійними учасниками Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук (за останні три роки – 11 робіт, з них перше місце на Всеукраїнському рівні) та інших різноманітних конкурсах, зокрема міських, районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних.

Учні нашого закладу постійно є стипендіатами міського голови з 2009 року (наприклад, лише в 2021-2022 н.р. мали 27 стипендіатів).

За роки існування у місті Молодіжної ради «Майбутнє Славутича» багато учнів і випускників саме нашого закладу ставали депутатами, наприклад, у 2019 році була обрана головою МР Єлизавета Бондарук (випускниця 2021 року), а в 2021 році – Катерина Буката (зараз учениця 11 класу).

Протягом 33 років своєї історії наш заклад продовжує надавати освітні послуги учням міста, які в майбутньому житті є конкурентоспроможними студентами та працівниками. Ми пишаємося нашими випускниками: Даніїл Снісар (журналіст телеканалу «Інтер») Валентин Корнієнко (музичний редактор «Ретро FM Україна» та «Радіо П'ятниця»), Сусанна Манукян (учасниця рекорду України у конкурсі-фестивалі «Омріяна Україна» (живопис)), Образцова Олександра (волонтер Червоного Хреста).

Наша школа № 3 – «кузня адміністративних кадрів» для цілого міста, адже в нашій школі в різний час працювали педагоги, які згодом посіли посади в інших установах. Зокрема, Рябченко А.О., Рубан Г.В., Висоцька Л.Й., Мельник Т.О., Ігнатова А.В., Сополєва Г.М., Костик Н.М., Савенко А.В., Макаров О.В., Єрьоміна Н.А., Баришевська Н.Г., Алімов Є.А. та ін.

Наш заклад є переможцем Грантів Міського голови: «Медіа в школі – як розвиток лідерства учнівського самоврядування», «Затишна школа» та «Сучасний клас англійської мови» (останні два, на жаль, досі не профінансовані).

Долучились ми і до міжнародних проєктів. У поточному навчальному році брали участь у Міжнародному дослідженні якості освіти PISA. Також наші учні є учасниками Міжнародного освітнього проєкту «Slavutich - Painswik», координатором якого є Наталія Кукушкіна.

Славутицький ЗЗСО №3 сьогодні  активно веде свій власний офіційний веб-сайт,  сторінки в соціальних мережах (Facebook та Instagram). З 2020 року обрано і затверджено платформу для навчання з використанням дистанційних технологій Google Workspace. У минулому навчальному році було експериментально запроваджено електронні журнали і щоденники на платформі «Нові знання». Колективу вдалося створити найголовніше – поєднати зусилля тих, хто навчає, і тих, хто вчиться, у єдиному прагненні перетворити рідний заклад на острівець великих радощів для всіх її мешканців.

Особливу увагу наш заклад приділяє національно-патріотичному напрямку, поглибленню вивчення культури і традицій українського народу (обрані відповідні факультативи), тому проводяться різноманітні заходи щодо відзначення пам’ятних та знаменних дат нашої держави.  Протягом багатьох років діє гурток військово-патріотичного напрямку «Сокіл», керівник – Дідовець В.М.

Сьогодні, у цей непростий час, під час повномасштабного вторгнення російської федерації, багато патріотів-випускників нашого закладу захищають нашу країну, а деякі ще з 2014 року. Є серед них, на жаль, і загиблі герої. Але попри все, ми віримо в нашу перемогу, тому активно долучаємося до волонтерської діяльності: проводимо благодійні акції, збираємо і відправляємо на фронт пакунки зі смаколиками і різними необхідними речами побуту, плетемо маскувальні сітки, учні малюють патріотичні малюнки захисникам, виготовляють поробки та ін.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.