Втілення Декларації відповідальності людини

Дата: 26 листопада 2021 о 18:29, Оновлено 26 листопада 2021 о 19:43

Цього року вперше у нашому закладі був проведений тиждень відповідальності людини, вшановуючи пам’ять видатної особистості, автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Дмитровича, яка була створена у 2014 році. Згідно з Постановою Верховної Ради № 5286 від 16 липня 2021 року в Україні щорічно 19 жовтня відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини. Богдан Гаврилишин напрацював 15 універсальних кроків для становлення особистості відповідальної людини, роль якої в розвитку свідомого громадянського суспільства вимірюється наполегливим самовдосконаленням, повагою до ближніх, підтримкою сім’ї, любов’ю до навколишнього середовища, зусиллями й прагненнями зберегти культурні надбання країни й людства та щирою взаємодією зі світом. Б.Гаврилишин пропонує нам усвідомити власну значущість шляхом здобуття кожної з цих 15 сходинок особистісного зросту.

З 22 по 26.11.2021 року класні керівники та вчителі – предметники провели заходи присвячені відповідальності. У початковій школі найбільша увага була приділена урокам-знайомствам з «Декларацією відповідальності людини», інформаційним бесідам «Відповідальність-крок до успіху», створенню пам’яток «Як стати відповідальним», перегляду відеороликів «Декларація відповідальності». На перервах здобувачі освіти виконували цікаві завдання на логічне мислення, моделювали ситуації .У середній та старшій ланці класні керівники підготували бесіди «Бути відповідальним- це...», «Відповідальність - крок до успіху», інформаційно-пізнавальні години «Відповідальність-крок до успіху», «Декларація відповідальності людини», «Аналіз 15 кроків до відповідальності людини», «Відповідальність людини за декларацією Богдана Гаврилишина», інформаційні колажі «Права, обов’язки, відповідальність», «Відповідальність за вчинки», відео - презентації «Життя та громадська діяльність Богдана Гаврилишина».

Варто згадати - ще у травні, Ірина Козинець та члени учнівського самоврядування долучилися до Марафону відповідальності, це щорічна ініціатива Фонду родини Б.Гаврилишина. Символом Марафону відповідальності є соняшник сорту Богдан Гаврилишин, який був виведений спеціально до 90-річчя всесвітньо відомого українця. На пришкільній ділянці було висіяне насіння сонячної квітки. Невдовзі з’явилися чудові квіти.

Переглянути фото та відео проведених заходів можливо за посиланням: https://www.facebook.com/100041115554599/videos/236159861985090