Project news
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Total 82 common:people_all_forms

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Date: 14 грудня 2022 о 13:10
16 views

Саме в цей день, у 1986 році, прийнято в експлуатацію об’єкт «Укриття» над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС. На жаль, через 36 років, після подій Чорнобильської катастрофи, світ знову є свідком порушення принципів ядерної безпеки у результаті військової агресії рф. Захоплення рашистами Чорнобильської АЕС, Запорізької АЕС є наочним прикладом, що країна-агресор, так і не засвоїла уроки Чорнобиля. Але відповідальний персонал українських атомних станцій ніколи не здається перед викликами. Перемогли у приборканні ядерної стихії 86 року, переможемо і у цій війні.

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, дякуємо вам за  проявлену мужність у екстремальних умовах, за справжній героїзм. Щиро зичимо вам та вашим родинам затишку, міцного здоров’я, твердої віри в майбутнє, мирного неба та скорішої Перемоги. Хай завжди поруч з вами живе  людська подяка за  добрі справи!

Comments:
Only authorized users can leave comments.