Підсумки декади мовознавства

Дата: 7 березня 2020 о 12:24

З 24 лютого по 06 березня 2020 року у нашій школі проходила декада мовознавства. Учителі української мови та літератури, класні керівники та завідуюча бібліотекою провели для здобувачів освіти цікаві, пізнавальні, творчі, емоційні заходи. Декламування Заповіту Шевченка (Дубина Н. 7-А, 7-Б класи), віршів про мову «Мова серце народу» (Можега В. 6-А клас), інформаційна хвилинка «Видатні митці України 20-х років» (Савицька А. 10 клас), «10 вражаючих фактів про Лесю Українку, які мало кому відомі» (Шевчик Т. 7-А клас), презентація з елементами відео «Наша співуча мова» (Поспішна Н. 6-Б клас), інформаційний вісник «Ми українці» (Базилєва Н. 5-Б клас), літературна хвилинка «Поезія рідного краю» (Симонова В. 7-А, 7-Б класи), тренування гарної вимови «Говоріть красиво» (учителі початкових класів), клуб знавців діалектів української мови (Галуза Н.), книжковий батл «Той, хто не забув дитинство» (3-4 класи), виставка літератури до Дня народження Т.Г.Шевченка «Великому Кобзареві присвячується», виставка літератури до 90-ї річниці від народження Всеволода Нестайка «Майстер «веселих» книжок»(Примаченко Н. 1-11 класи), повчальна казка «Як народ забув свою мову», старовинна легенда про українську мову «Чому її називають солов’їною?», притча про силу слова (Клименко О., Плавинська О. 1-2 класи). Здобувачі освіти 1-11 класів із задоволенням взяли участь у конкурсах малюнків «Мова калинова», стіннівок, буклетів «Рідне слово, рідна мова». 19 учнів взяли участь у І етапі Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу з протипожежної та техногенної тематики «Щоб не трапилось біди, обережним будь завжди», до ІІ етапу відібрані 12 найкращих робіт.
Родзикою стала участь, учениці 10-го класу, Кезь Дарини (учитель Симонова В.) у ІІІ Всеукраїнському фестивалі юнацької творчості «У світі Астрід Лінгрен». Сподіваємося на перемогу!
Активні учасники, переможці конкурсів будуть нагороджені дипломами 10 березня.
Дякуємо за творчий підхід та проведені заходи. Молодці!