Новини
5 практичних кроків, щоб знизити кількість негативу у вашому житті
1. Тримайтеся подалі від будь-яких ЗМІ, створених лише для того, щоб розпалювати ненависть та нагнітати обстановку.
2. По можливості обмежте спілкування з токсичними людьми.
3. Пам'ятайте, що знизити рівень стресу допоможуть інтенсивні фізичні тренування, прогулянки на свіжому повітрі та медитації.
4. Змінюйте формулювання. Ви здивуєтеся, як сильно слова впливають на наше життя. Порівняйте: "Я невдаха, у мене нічого не виходить" і "Я переживаю непростий період у житті, але обов'язково з усім впораюся".
5. Складіть список подяк. Гарні друзі, стабільна робота, відмінне здоров'я - включайте туди все, за що відчуваєте подяку.
Звіт директора закладу за 2023-2024 н.р. відбудеться 29.08.2024 р. о 17.30 в актовій залі закладу.
Запрошуються члени батьківської громади, педагогічного та учнівського колективів тощо.
Наказ №-37-У від 19.06.2024
Керуючись Законами України «Про освіту» й «Про повну загальну середню освіту», відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762, Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367, зі змінами внесеними наказом Міністерства освіти і науки України від 01.03.2021 №268, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 13.04.2021 року за № 495/36117, за підсумками 2023-2024 навчального року, відповідно до п.2.11 Статуту закладу, на підставі річного оцінювання, рішення педагогічної ради закладу (протокол №10 від 07.06.2024)
Код ЄДРПОУ 25294155
НАКАЗ
30.05.2024 м. Славутич №14-У
Про переведення учнів 1-8-х,
10-го класів до наступних класів
З рішенням виконавчого комітету "Про закріплення територій обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти м. Славутича" можно ознайомитись в розділі "Прозорість та інформаційна відкритість закладу"
8 березня ми згадуємо великого сина нашого народу - Тараса Григоровича Шевченка! Сьогодні 210-річниця від дня народження великого Кобзаря. Ми підготували тематичну поличку :"Безсила смерть, коли живуть слова..."Представлена література розкриває життєвий і творчий шлях Тараса Шевченка, його спадок як письменника,художника,мислителя і борця за волю України, що на даний момент для нас актуально
20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Для учнів початкових класів було проведено інформаційну хвилинку "Герої не вмирають"
Небесна Сотня –
То в серцях вогонь!!!Де діти вшанували пам'ять Небесної Сотні ,виготовивши ангелів.Герої не вмирають - вони живуть у наших серцях!!!
19 лютого відзначається День Державного Герба України - свято, яке символізує нашу національну гордість та ідентичність.
Тризуб - не просто символ України, це втілення нашої історії, нашого минулого та нашого майбутнього. Це символ, з яким український народ стверджував вікову мрію про державність, соборність та незалежність. Тож будемо гідні нашої історії.
святкують сьогодні, 16 лютого. Головна мета — показати єдність українців на тлі військової загрози, бо саме в єднанні — наша сила.З початком російської навали ми як ніколи розуміємо і відчуваємо справжній зміст цього свята. Це не історії з книжок, це наша реальність.
З перших днів повномасштабного вторгнення українці стали пліч-о-пліч і продовжують йти до своєї спільної мети – вибити ворога з рідної землі. Лише тоді, коли ми разом, ми є великою, непереможною силою. З історії ми бачимо, що тільки об’єднавшись в єдине ціле, ми можемо здолати будь – якого ворога, навіть найсильнішого.
Миру і затишку, добра й Перемоги нашій українській землі!
В єдності – наша сила!
У нашому закладі відбувся І (шкільний) етап змагань з футзалу (вчитель - Олена Клименко).
Відео за посиланням:
Здавалося б таке просте слово " інформація" ,але ми не завжди замислюємося,що ж воно означає?!На цьому тижні учні поринули у загадковий і цікавий світ ІНФОРМАЦІЇ. Вони дізналися ,що таке інформація ,якою вона буває і як її можна передати та отримати.Учні дійшли висновку,що найбільше інформації можно отримати у бібліотеці!!!
Здавалося б таке просте слово " інформація" ,але ми не завжди замислюємося,що ж воно означає?!На цьому тижні учні поринули у загадковий і цікавий світ ІНФОРМАЦІЇ. Вони дізналися ,що таке інформація ,якою вона буває і як її можна передати та отримати.Учні дійшли висновку,що найбільше інформації можно отримати у бібліотеці!!!
Пам'ять - нескінченна книга, в якій записано все.Та багато сторінок у нашої історії записано кривавим і чорним. Голод... Це страшне слово повертає нас у далекі 1932-1933 роки.
"Бо хто за що, а ми за незалежність. Отож нам так і важко через те" (Ліна Костенко)
21 листопада в - День Гідності та Свободи. Сьогодні ми згадуємо події наших революцій: Помаранчевої та Революції Гідності. І вшановуємо пам'ять героїв, які віддали життя за вільне демократичне майбутнє України.
На сторінках багатьох сучасних книг закарбовано надзвичайно важливий період України і це допомагає всім нам згадати, побачити наскільки той час був епохальним кроком до зміни свідомості української нації.
Революція Гідності сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму і показала важливість національної ідеї. Нині триває за неї боротьба.
З Днем Гідності та Свободи! Слава Україні!
16 листопада Міжнародний день толерантності! Цей день був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно.
«Толерантність — це здатність сприймати без агресії думки, які відрізняються від власних, а також — особливості поведінки та способу життя інших. Терпимість до чужого способу життя, поведінки, звичаїв, почуттів, ідей, вірувань є умовою стабільності та єдності суспільств, особливо тих, які не є гомогенними ні у релігійному, ні в етнічному, ні в інших соціальних вимірах». Сучасному світові потрібно більше книжок, які б виховували дітей терпимими та доброзичливими до «інакшості».
Хочеш бути здоровим та щасливим?
То тобі обов‘язково треба знати багато необхідних життєвих правил. Тільки не лякайся слів «багато» і «правил». Кожного року ми згадуємо, повторюємо і знайомимося з правилами, які необхідно знати і дотримуватися, щоб почуватися в безпеці та бути щасливим.
Цей тиждень ми присвятимо безпеці на дорозі! Це буде захопливо та цікаво, адже ти будеш учасником дорожніх пригод, які нагадають правила, які ти вже знаєш, а також дізнаєшся багато нових, ще не знайомих. А ще на тебе чекає добірка книжок, які допоможуть знати все про безпеку життя.
Був проведений бібліотечний урок : " Художня література. Тетяна Пакалюк ".Ми: ознайомити учнів із життям і творчістю письменниці рідного краю, допомогти усвідомити ідейно-художню цінність її творів; розвивати образне та критичне мислення, розширювати кругозір, удосконалювати навички аналізу віршованого оповідання, висловлення власних суджень і враження про нього; поширити знання про красу і багатство української мови, пробуджувати бажання глибше вивчати її, виховувати шанобливе ставлення до талановитої письменниці-землячки, повагу до українського слова.